Jaką biżuterię nosić wiosną?

Wiosna to czas długo wyczekiwany przez każdego z nas. Po mroźnej zimie, w końcu możemy schować grube kurtki do szafy, rozkoszować się słońcem i przyrodą powracającą do życia. Zdecydowanie lżejsza garderoba oraz większa ilość energii charakterystyczna dla tego czasu, pozwala na szaleństwo z biżuterią. Schowane w głąb szuflady czapki i szaliki, w końcu umożliwiają ubranie wymarzonych kolczyków. Ponadczasowym modelem są oczywiście te w trakcie koła. Pozwól, aby eksplozja barw na zewnątrz obudziła się także w tobie. Wiosna to doskonała okazja na łączenie kolorów złota, różnorodnych kamieni szlachetnych oraz wybór nieco śmielszych wzorów. W tym okresie świetnie sprawdzą się bransoletki z motywem kwiatów. W tym sezonie najmodniejsza jest biżuteria w rozmiarze XXL, nie bój się zaszaleć!

Oświadczyny wiosną – jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Wiosna na ogół kojarzy się z czasem zmian i porządków. Jest zatem idealnym okresem na zaręczyny. Mnogość szczęścia, śpiew, ptaków, kwitnące kwiaty stwarzają wręcz wymarzone okoliczności do podjęcia tego kroku. Pierścionek zaręczynowy ukoronowany kamieniem szlachetnym o odważnej barwie dopełni tę magiczną atmosferę. Świetnym wyborem będzie szmaragd. Głęboka zieleń symbolizująca witalność, płodność i błogostan doskonale nawiąże do otaczającej scenerii. W połączeniu z białym złotem da wspaniały efekt świeżości,  który od tamtego momentu będzie przynosił na myśl zakochanym wspomnienie tej wyjątkowej wiosny, która ich połączyła. Na uwagę zasługują także szafiry nawiązujące do błękitu nieba, rubiny mające wiele wspólnego z czerwienią polnych maków, czy też diamenty mieniące się w słońcu ognistymi kolorami.

Jak odstresować się przed oświadczynami?

Uklęknięcie przed miłością swojego życia w towarzystwie bajecznego pierścionka zaręczynowego i zadanie jej tego kluczowego pytania, jest stresujące. Chociaż nie ma w tym nic złego, mężczyźni próbują z tym walczyć. Najlepszym sposobem na pozbycie się tremy jest przypomnienie sobie najpiękniejszych momentów, które razem przeżyliście. Ponadto staraj zdać się na los. Jeśli osoba, z którą chcesz dzielić życie jest ci pisana, wszystko pójdzie dobrze.