Jaki naszyjnik do dekoltu w kształcie karo?

Podobnie jak każde wnętrze potrzebuje stylowych dodatków, każda stylizacja wymaga odpowiedniej biżuterii. Aby wybrane ozdoby upiększały skompletowany outfit, muszą zostać dobrane do kroju naszych ubrań. Szczególnie kłopotliwe bywa dobranie naszyjnika do kształtu dekoltu. Ten w postaci karo zostanie świetnie podkreślony przez efektowne naszyjniki. Awangardowe zdobienia, geometryczne wzory i pokaźnych rozmiarów kamienie szlachetne okażą się strzałem w dziesiątkę. Osoby, które preferują minimalizm nie powinny się tym przejmować, ponieważ kwadratowe wycięcie pozwala na przyjęcie jeszcze innej opcji. Subtelny choker doskonale podkreśli smukłą szyję i odwróci uwagę od obfitego biustu. Chcąc uzyskać elegancki wygląd, dodajmy do niego perły. 

Moda na perły

Trendy w 2022 roku są prawdziwą podróżą w czasie. Do łask powraca coraz więcej modeli, które jakiś czas temu straciły zainteresowanie konsumentów. Szczególnie pożądane w obowiązującym sezonie są perły. Te wyjątkowe kamienie szlachetne to prawdziwy, ikoniczny pomnik dla kobiecości i elegancji. Wzbiły się na wyżyny popularności dzięki Gabrielle Chanel, która ukazała światu ich piękno. Mimo zachwycającej prezencji, krążą wokół nich niekorzystne przesądy. Mówi się, że perły nie powinny znaleźć się w pierścionku zaręczynowym ani biżuterii ślubnej. Ich obecność ma ściągnąć nieszczęście na przyszłą małżonkę, a jej życie wypełnić żalem i cierpieniem. 

Modne naszyjniki

Jak już zostało wspomniane, obowiązujący sezon stanowi prawdziwy hołd dla dodatków modnych w latach 2000. Szczególną popularnością cieszą się łańcuchy, które nosi coraz więcej celebrytek. Odważne osoby mogą zdecydować się na szaleństwo z ciężkimi modelami, z kolei miłośnicy minimalizmu powinni postawić na ich subtelną alternatywę. Obie opcje są prawdziwym hitem. Triumfy święcą także naszyjniki idealnie pasujące do dekoltu w kształcie karo.  Przywołane wcześniej awangardowe ozdoby, geometryczne kształty i efektowne kamienie szlachetne to must have w tym sezonie.