Koziorożec znak zodiaku

Miano Koziorożca przypisuje się osobom urodzonym między 22 grudnia a 19 stycznia. Odznaczają się niezwykłą wytrwałością w dążeniu do celu dzięki umiejętności koncentracji na wyznaczonym zadaniu. Koziorożce są niezwykle ułożone, w ich życiu panuje harmonia. Nie lubią nagłych zmian, spontaniczności, spóźniania się oraz nieprzewidzianych wypadków. Ma to także swoje złe strony. Osoby spod tego znaku zodiaku bardzo często przykładają zbyt dużą uwagę do swoich założeń, przez co bywają stale spięte oraz nadwyraz wymagające. Nadmiernie przejmują się także opininą innych, co często wprowadza je w zły nastrój. 

Kamienie szlachetne dla Koziorożca

Mistrzowie planowania nie mają w swoim życiu miejsca na przypadkowość. Z tego powodu powinni przeprowadzać dokładną selekcją także przed wyborem kamieni szlachetnych. W ich przypadku świetnie sprawdzi się diament, który pomoże w oczyszczeniu z negatywnych emocji. Przyczyni się także do koncentracji na tych najważniejszych sprawach. Na uwagę zasługuje także turmalin, mający pomóc w pokonaniu wszelkich przeszkód na drodze do postawionego celu. Zielona odmiana wpłynie także na dobre samopoczucie, a czarna zapewni dobrobyt. Jeśli chodzi o onyks, idealnie sprawdzi się on w przypadku uczniów oraz osób prowadzących karierę zawodową. Wzmaga on koncentrację, umożliwiając stworzenie ciekawych projektów oraz realizację ambitnych planów. Warto rozważyć także zakup obsydianu, kryształu górskiego, kamienia księżycowego oraz jaspisu.

Wybór pierścionka zaręczynowego dla zodiakalnego Koziorożca

Druga połówka zodiakalnego Koziorożca stoi przed niełatwym zadaniem jeśli chodzi o wybór pierścionka zaręczynowego. W końcu osoby spod tego znaku są niezwykle wymagające. Dużym uproszczeniem w tym przypadku będzie zakup biżuterii z dedykowanym mu kamieniem szlachetnym. Klejnot, który został przypisany przez gwiazdy pomoże ukochanej w jej życiu codziennym, zapewniając przychylność losu. Czy można sobie wyobrazić bardziej dopasowany symbol miłości?